Positive Tech Academy

Wstęp do przygody z elektroniką dla dzieci w wieku 8-12 lat

SKUTECZNA NAUKA PRZEZ ZABAWĘ:
Kursanci wcielą się w rolę tajnych agentów, którzy zostali zamknięci w pilnie strzeżonym pomieszczeniu. Ich celem jest wydostanie się na wolność. Pokój, w którym się znaleźli nie ma okien. Znajdują się w nim 2 pary drzwi, jednak próby ich otwarcia się nie powiodły. Pośrodku stoi podłużny drewniany stół, a na nim leżą kolorowe kabelki, diody i dziwne urządzenia pomiarowe. W rogu pomieszczenia widać części komputerowe, telewizory i stary sprzęt RTV AGD. Niestety pomiędzy kursantami, a stołem znajduje się pole laserowe, które trzeba przejść bez uruchomienia alarmu. Na szczęście kursantom towarzyszy Dawid, któremu kiedyś udało się wydostać z podobnych tarapatów.

Kurs odbywa się w formie 10 dwugodzinnych warsztatów, a każde wykonane zadanie przybliża uczestników do wydostania się z pułapki. 

𝐂𝐞𝐧𝐚: 1800 zł + pakiet startowy 290 zł (możliwość płatności w ratach)

W ramach opłaty kursant otrzymuje specjalną skrzynkę, w której znajdzie: 

  • ponad 160 podzespołów elektronicznych
  • miernik cyfrowy
  • elementy zasilające
  • płytki prototypowe
  • przewody połączeniowe
  • ponad 50 specjalnie opracowanych kart układów  
𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐚𝐫𝐭𝐨? 
Kurs to wspaniały sposób na postawienie pierwszych kroków w świecie nowoczesnych technologii. Przedstawione w prosty i praktyczny sposób zagadnienie pozwalają dziecku na zrozumienie podstawowych mechanizmów elektroniki, robotyki i zagadnień informatycznych, a wszystko to odbywa się podczas wspólnej zabawy. Uzyskane w ten sposób umiejętności, mogą okazać się przydatne podczas projektowania pierwszych robotów, programów lub prostych sterowników elektronicznych. Naszą misją jest pokazanie dzieciom i rodzicom, że elektronika i robotyka wcale nie są trudne i niedostępne. 
 
Zapisy: ☎️ 880 158 975, biuro@positive-english.pl