Poziom ABC (5-6 lat)

Teddy Eddy Poziom ABC (5-6 lat)

Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie ABC?

  • podręcznik
  • poradnik dla rodziców
  • płytę CD z nagraniami
  • dostęp do materiałów deDOMO
  • dostęp do aplikacji Placu Zabaw online
  • sekretną książeczkę
  • teczkę
  • karty pracy ABC
  • dyplom oraz upominek na zakończenie kursu

Kurs Teddy Eddie ABC jest dedykowany dzieciom w wieku od 5 do 6 lat, jest kursem optymalnym dla zerówkowiczów. Dzieci uczestniczą w zajęciach dwa razy w tygodniu, a ich zajęcia trwają 45 minut.  Nauka na poziomie ABC  może trwać 2 lata. Co roku zmienia się podręcznik, a więc również zamienia się całkowicie zakres przerabianego materiału.
Ten kurs stanowi połączenie kursu dla przedszkolaków z dużą ilością ruchu, piosenek i zabawy z angielskim dla dzieci, które już rozpoznają literki i zaczynają już swoją przygodę ze słowem pisanym. Na etapie zerówki Teddy Eddie podnosi dzieciom poprzeczkę językową i pojawiają się pierwsze czytane wyrazy, a potem nawet krótkie zdania. Wszystko dalej w formie zabawy i wyzwań językowych. Teddy Eddie ABC wprowadza czytanie globalne. (Więcej przeczytacie tu: Czym jest czytanie globalne?

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie używać pełnych zdań w języku angielskim, będzie opowiadać historyjki i rozmawiać po angielsku na zajęciach. Będzie umiało przeczytać pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania. To właśnie na tym poziomie rozpoczynamy naszą przygodę z czytaniem globalnym.

Rodzice zadają nam często pytanie, czy czeka ich praca w domu z dzieckiem. 

Odpowiedź na to pytanie tak naprawdę zależy od Państwa. Wysyłając dziecko na ambitny kurs językowy, aż szkoda byłoby pozostawić je bez wsparcia domowego. Uczęszczając na zajęcia dzieci 2 razy w tygodniu dzieci zanurzają się w języku angielskim. Kiedy dodamy do tego zagranie z dzieckiem w kursową grę, zaśpiewanie z dzieckiem piosenki lub pogranie na naszej platformie Plac Zabaw, co przecież nie jest “nauką” w domu, to sukces mamy murowany. A przez sukces mam na myśli szczęśliwe dziecko, które bawiąc się z lektorem i rodzicem chłonie język obcy zupełnie “przy okazji” dobrej zabawy. Ta zabawa  jest zabawą oczami dziecka, bo oczami doświadczonych metodyków Teddy Eddie, będzie to krok w kierunku tego, aby języki obce, zostały przez malucha „oswojone” już na tym przedszkolnym etapie. 

Zapraszamy na kurs Teddy Eddie ABC – przygotujemy Twoje dziecko do językowego startu w szkole podstawowej!