Poziom School (6-7 lat)

Teddy Eddy Poziom School (6-7 lat)

Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie SCHOOL?

  • podręcznik
  • zeszyt ćwiczeń
  • poradnik dla rodziców
  • płytę CD z nagraniami
  • dostęp do aplikacji Placu Zabaw online
  • sekretną książeczkę
  • teczkę

Kurs Teddy Eddie SCHOOL jest przeznaczony dla pierwszoklasistów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 45 minut. Dzieci poza podręcznikiem korzystają również z zeszytu ćwiczeń, w którym znajdują się przemyślane gry i  zadania pomagające dzieciom oswoić się z angielskimi słówkami, a nawet zdaniami.  Na poziom School można uczęszczać tylko jeden rok. Ten kurs zakończył przygody Małego Misia mieszkającego w skarpecie i powitał Superbohatera, który dzięki swoim supermocom panuje nad czasem, przestrzenią i…. językiem angielskim! Ten kurs to nadal super zabawa dla 7latka ale również początek budowania świadomej ścieżki językowej dla naszych kursantów. To siła językowa i motywacja, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Dzieci na zajęciach posługują się językiem angielskim, a komunikacja jest przeplatana czytaniem globalnym, grami językowymi i piosenkami. Ta mieszanka stanowi gwarancję sukcesu w szkole i podczas każdego zetknięcia się z językiem obcym poza kursem. Dzieci zaczynają rozumieć angielski w kontekście i reagować w odpowiedni sposób. Budzi się ich ciekawość językowa i chęci. 

Po kursie Teddy Eddie SCHOOL nasz kursant będzie mówił całymi zdaniami. Będzie również dzielnie zastępować nauczyciela prowadząc część gier, będzie komunikować się z innymi po angielsku, opowiadać historyjki i modyfikować śpiewane piosenki. Możliwe, że wszystkie poznane słowa, zwroty i zdania będzie używał spontanicznie w pasujących kontekstach i nie tylko podczas zajęć. Przeczyta również swój pierwszy tekst po angielsku.

Podobnie jak w poprzednich poziomach wsparcie Rodzica w procesie nauczania dziecka jest niezwykle korzystne, szczególnie jeżeli ta “nauka” zostanie przez Rodziców przemycona do domu w formie krótkich zabaw. Poradnik dla Rodzica, stworzony przez autorów metody, pomoże Rodzicom nawet bez doświadczenia z językiem obcym!  Wtedy będzie to Wasza wspólna językowa przygoda 🙂 Poradnik dla Rodzica, aplikacja Plac Zabaw Teddy Eddie oraz płyta z nagraniami poprowadzą Rodziców przez cały etap nauki na kursach Teddy Eddie. Niejednokrotnie już nasi Rodzice wyrażali zadowolenie, że oni również znacząco korzystają z kursów swoich pociech. 

Zapraszamy zatem do rozbudzenia w dzieciach językowej przygody i ciekawości, ponieważ motywacja odpowiednio rozwinięta zagwarantuje im późniejszy sukces, nie tylko w szkole. 

Zapraszamy na kursy Teddy Eddie School!